30 czerwca (niedziela)  godzina 18:00
Wadowickie Centrum Kultury - Sala Kameralna
Wojciech Lichtański  - Questions (premiera albumu "IGA")
Jeden z najciekawszych polskich zespołów jazzowych. Muzyka  jaką prezentuje  zespół  jest bardzo zróżnicowana: pełna  melodyki, motoryki i kontrastów. Dopełniona nieprzewidywalnymi improwizacjami sprawia, że odbiorca na czas koncertu wciągnięty jest w inny wymiar rzeczywistości.

1 lipca (poniedziałek) godzina 19:00
Kawiarnia Mieszczańska, Wadowice ulica Kościelna
PKS Trio
Grupa przyjaciół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym! Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy Sebastiana Rucińskiego (gitara). Na scenie towarzyszą mu Przemysław Smaczny (perkusja) oraz Kosma Kalamarz (bas). Wspólna pasja i całkowite utożsamianie się z muzyką powoduje, ze każdy koncert jest wyjątkowy – ich styl to jazz, ale będący fuzją wielu gatunków.

2 lipca (wtorek) godzina 20:00
Galicjanka Skarpa, Wadowice ulica Zegadłowicza
Michał Dziewiński Dream Project
Głównym zamysłem stworzenia kwartetu była możliwość realizacji pomysłów kompozytorskich lidera (Michał Dziewiński - drums, keys, percussion, voc), którego utwory tworzą większość repertuaru. Kompozycje charakteryzują się zaawansowaną różnorodnością metryczno-rytmiczną, z elementami struktury romantyczno-lirycznej melodii. Muzyka improwizowana stanowiąca fuzję takich gatunków jak Jazz, fusion, latin, hip hop, world music. Muzycy (Marek Podkowa - sax, ewi; Michał Rorat - keys; Michał Kapczuk - double bass, bass guitar) przygotowują się do nagrania pierwszej autorskiej płyty lidera kwartetu.
 
7 lipca  (niedziela) godzina 18:00
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Wadowicach, ulica Legionów
Adam Bałdych & Big Band Małopolski feat. Andy Ninvalle
Jeden z najlepszych big bandów w Polsce! Wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich festiwalach i konkursach bigbandowych. Orkiestra składa się z  17 czołowych muzyków jazzowych młodego pokolenia, laureatów wielu renomowanych konkursów i festiwali, większość z nich to absolwenci uczelni muzycznych w Krakowie i Katowicach. 7 lipca wystąpią z nimi dwaj genialni muzycy: Adam Bałdych - skrzypek oraz Andy Ninvalle - raper i beatboxer, publiczność usłyszy utwory z repertuaru A.Bałdycha oraz Big Bandu Małopolskiego.